Reinier Lucassen - Zeefdruk - 1979

Reinier Lucassen - Zeefdruk - 1979 kopen? Bied vanaf 99!
Reinier Lucassen - Zeefdruk - 1979 kopen? Bied vanaf 99!Reinier Lucassen - Zeefdruk - 1979 kopen? Bied vanaf 99!Reinier Lucassen - Zeefdruk - 1979 kopen? Bied vanaf 99!
  • Reinier Lucassen (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk van Reinier Lucassen uit 1979.  Nummer: 151/200. Afmetingen blad: H70 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: H45 x b40 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

I.v.m. de dikte van het papier moet het werk plat verzonden worden. Hierdoor zijn de verzendkosten iets hoger.

Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.

De voorstelling is in goede staat. Langs de randen is het werk licht verkleurd, door een vorige inlijsting.

Reinier Lucassen (1939)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (12)

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (35)

1021 verkochte items
Alle items van deze verkoper (359)
50 cm
70 cm
Starttijd:07-11-2022 om 22:50
Eindtijd:13-11-2022 om 19:51
Openingsbod € 99
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
VerzendingWereldwijd