Reinier Lucassen, zeefdruk, 'Little Fontana blauw II', 1991 (INGELIJST) - Verkocht

Reinier Lucassen, zeefdruk, 'Little Fontana blauw II', 1991 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 179!

Verkoopprijs: € 179,00

Reinier Lucassen, zeefdruk, 'Little Fontana blauw II', 1991 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 179!Reinier Lucassen, zeefdruk, 'Little Fontana blauw II', 1991 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 179!Reinier Lucassen, zeefdruk, 'Little Fontana blauw II', 1991 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 179!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

670 verkochte items
Alle items van deze verkoper (188)
  • Reinier Lucassen (1939)
GesigneerdHandgesigneerd

Misschien wel één van de mooiste series van Lucassen, waar deze zeefdruk onderdeel van uitmaakt. Gedrukt in een kleine oplage van slechts 60 stuks.

Keurig ingelijst en in zeer goede conditie. Kan zo aan de muur.

Afmeting van de lijst is 71 x 51cm.

Afmeting van het werk is 40 x 30cm.

Reinier Lucassen (1939)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

670 verkochte items
Dit item is verkocht voor 179,00
Starttijd:09-03-2018 om 19:57
Eindtijd:20-03-2018 om 19:57
job
09 mrt. / 22:40
€ 179