FA. (3)

Reinier Pijnenburg - C2180, Spaanse militair

Reinier Pijnenburg - C2180, Spaanse militair kopen? Bied vanaf 250!
Reinier Pijnenburg - C2180, Spaanse militair kopen? Bied vanaf 250!Reinier Pijnenburg - C2180, Spaanse militair kopen? Bied vanaf 250!Reinier Pijnenburg - C2180, Spaanse militair kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Reinier Pijnenburg (1884-1968)
Jaartal1918
StijlImpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen64 cm x 43.5 cm (h x b)
Lijst75 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

C2180, Reinier Pijnenburg, Spaanse militair, rechtsboven gesigneerd en gedateerd 18, olieverf op doek, doekmaat 64 x 43,5 cm, lijstmaat 75 x 54 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Doek bevat oppervlaktevuil en vergeelde vernis door de tijd, bobbeltjes links (overgeschilderde spijkertjes). De lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Reinier Pijnenburg (1884-1968)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
54 cm
75 cm
43.5 cm
64 cm
Starttijd:01-08-2020 om 14:24
Eindtijd:11-08-2020 om 19:43
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier