Rembrandts plein Amsterdam van Eug Rensburg - Verkocht

Rembrandts plein Amsterdam van Eug Rensburg kopen? Bied vanaf 35!
Rembrandts plein Amsterdam van Eug Rensburg kopen? Bied vanaf 35!Rembrandts plein Amsterdam van Eug Rensburg kopen? Bied vanaf 35!Rembrandts plein Amsterdam van Eug Rensburg kopen? Bied vanaf 35!Rembrandts plein Amsterdam van Eug Rensburg kopen? Bied vanaf 35!
  • Eugene Rensburg (1872-1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Eugene Rensburg

Rembrandts plein Amsterdam

ets in de maat 12 x 31,5 cm

Gesigneerd rechts onder en links onder titel rembrandtsplein

Gekaderd in een oud art deco wortelnoten lijstje met glas in de maat 14 x 33,5 cm

Goede staat

Eugene Rensburg (1872-1956)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:23-11-2015 om 20:20
Eindtijd:29-11-2015 om 20:20
Marai
29 nov. / 19:32
€ 35