Remy Cornelissen - Lot van 3 litho's

Remy Cornelissen - Lot van 3 litho's kopen? Bied vanaf 60!
Remy Cornelissen - Lot van 3 litho's kopen? Bied vanaf 60!Remy Cornelissen - Lot van 3 litho's kopen? Bied vanaf 60!Remy Cornelissen - Lot van 3 litho's kopen? Bied vanaf 60!Remy Cornelissen - Lot van 3 litho's kopen? Bied vanaf 60!Remy Cornelissen - Lot van 3 litho's kopen? Bied vanaf 60!Remy Cornelissen - Lot van 3 litho's kopen? Bied vanaf 60!Remy Cornelissen - Lot van 3 litho's kopen? Bied vanaf 60!Remy Cornelissen - Lot van 3 litho's kopen? Bied vanaf 60!Remy Cornelissen - Lot van 3 litho's kopen? Bied vanaf 60!Remy Cornelissen - Lot van 3 litho's kopen? Bied vanaf 60!Remy Cornelissen - Lot van 3 litho's kopen? Bied vanaf 60!Remy Cornelissen - Lot van 3 litho's kopen? Bied vanaf 60!
  • Remy Cornelissen (1913-1991)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen74 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
REMY CORNELISSEN (1913-1991)
LOT VAN 3 LITHO'S

De Jacht 69 litho
21/50
O.d.d
Afmetingen totaal : 74x49
Afmetingen druk : 59x32
Handgesigneerd met potlood
Met droogstempel Rijkscentrum Frans Masereel Kasterlee: rechts onderaan.

64e litho
9/30 o.d.d
Afmetingen totaal : 66x53
Afmetingen druk : 43x35,5
Handgesigneerd met potlood
1 mini vuiltje bij "o.d.d" kan misschien verwijderd worden

Rode litho
H.C.
Afmetingen totaal : 60,5x44,5
Afmetingen druk : 48,5x33
Handgesigneerd met potlood

Weerspiegeling van het licht bij het maken van de foto's
Foto's, zijn deel van de beschrijving.
Conditie goed, zie foto's
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maasmechelen, België
PrijsTot 5 kg.
Binnen België € 11,50
Naar Nederland € 21,40
Naar Duitsland € 21,40

Remy Cornelissen (1913-1991)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  Antdan
Lid sinds 2021
27 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
49 cm
74 cm
Starttijd5-1-2022 om 17:30
Eindtijd15-1-2022 om 21:47
Openingsbod € 60
ObjectlocatieMaasmechelen,  België