Renato Natali - Renato Natali. -Arena- Litho. Handgesigneerd/genummerd 1975-77

Renato Natali - Renato Natali. -Arena- Litho. Handgesigneerd/genummerd 1975-77 kopen? Bied vanaf 59!
Renato Natali - Renato Natali. -Arena- Litho. Handgesigneerd/genummerd 1975-77 kopen? Bied vanaf 59!Renato Natali - Renato Natali. -Arena- Litho. Handgesigneerd/genummerd 1975-77 kopen? Bied vanaf 59!Renato Natali - Renato Natali. -Arena- Litho. Handgesigneerd/genummerd 1975-77 kopen? Bied vanaf 59!Renato Natali - Renato Natali. -Arena- Litho. Handgesigneerd/genummerd 1975-77 kopen? Bied vanaf 59!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Renato Natali (1883-1979)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Bijzonder fraaie litho.
Dit is duidelijk een voorstudie voor een van zijn Circusschilderijen. (zie afbeelding)

Kunstenaar: Renato Natali. (Livorno 1883-1979)

Titel: Arena.

Materiaal: Litho op geschept  papier.

Druk: Graphis Arte Livorno.

Afmetingen blad: 69 x 50 cm.

Afmetingen beeld: 36 x 29 cm.

Signatuur: Handgesigneerd met potlood.

Oplage: 47/125.

Jaar: 1975-77.

Conditie: in uitstekende staat. Niet eerder ingelijst geweest.

Verzending: Door Post.nl met Track en Trace: € 12,50 (NL)  Naar België € 20,-
Uitsluitend verzending.

Schilder/tekenaar van de mensen in hun dagelijks leven in dorpen en steden en op het platte land. Ook had hij een voorliefde voor de gebouwen, huizen en kroegen waar, vaak s’avonds, het leven zich afspeelde
In oktober en december 2017 en februari 2018 zijn er door zijn erfgenamen tientallen schilderijen van hem geveild. De opbrengsten waren enorm.

Tevens werden alle nog overgebleven lithografieën verkocht. Deze drukken liet hij, tussen 1975 en 1977, maken van zijn door hemzelf ingekleurde pentekeningen. Hij signeerde en nummerde deze werken met potlood. Sommigen hadden een oplage van 200, maar de meeste hadden een kleinere oplage. De eind 2017 verkochte exemplaren waren slechts een zeer klein gedeelte hiervan omdat de meeste in de jaren ’70 en ‘80 al verkocht werden.
Dus zijn ze nu redelijk zeldzaam.

Renato Natali (1883-1979)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
Starttijd:11-06-2018 om 20:39
Eindtijd:15-06-2018 om 19:07
Openingsbod€ 59
Objectlocatievoorschoten, Nederland