RENÉ BOIN, 1991 zeefdruk gesigneerd, oplage 40/150

RENÉ BOIN, 1991 zeefdruk gesigneerd, oplage 40/150 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 9,00

RENÉ BOIN, 1991 zeefdruk gesigneerd, oplage 40/150 kopen? Bied vanaf 1!RENÉ BOIN, 1991 zeefdruk gesigneerd, oplage 40/150 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Kkw
FA. (8)

420 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Rene Boin (1953)
GesigneerdHandgesigneerd

Humoristische zeefdruk van René Boin,

Golfbaan in kofferbak

gesigneerd en gedateerd, oplage 40/150

i.o.v.  Mercedes benz

afmetingen incl passe partout 24x30cm

Dit item is verkocht voor 9,00

Starttijd:18-08-2014 om 14:41
Eindtijd:30-08-2014 om 14:41

Biedingen (6):

Whjsteenbeek
30 aug. / 00:48
€ 9
reja64
29 aug. / 15:46
€ 7
Bimse
26 aug. / 19:57
€ 5
Bertkazan
26 aug. / 19:57
€ 5
Bimse
18 aug. / 15:06
€ 3
bakkertje
18 aug. / 14:58
€ 1