Rene van der Meulen - Gemengde techniek op doek

Rene van der Meulen - Gemengde techniek op doek kopen? Bied vanaf 150!
Rene van der Meulen - Gemengde techniek op doek kopen? Bied vanaf 150!Rene van der Meulen - Gemengde techniek op doek kopen? Bied vanaf 150!Rene van der Meulen - Gemengde techniek op doek kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4932 verkochte items
Alle items van deze verkoper (208)
  • Rene van der Meulen (1940)
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 30.5 cm (h x b)
Lijst43 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Gemengde techniek op papier van Rene van der Meulen. Afmetingen incl. lijst: H43 x b53.5cm Afmetingen voorstelling: H24 x b30.5cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Het werk kan het worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.

In goede staat

Rene van der Meulen (1940)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4932 verkochte items
53.5 cm
43 cm
30.5 cm
24 cm
Sluit over 5d 20u 27m 31s
Openingsbod€ 150
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd

Starttijd:22-07-2021 om 15:58
Eindtijd:02-08-2021 om 19:47