Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie grote kleurenets met bijzondere reliefdruk van de Franse kunstenares Renée Lubarow: Les Larmes de la terre (De Tranen van de Aarde).
Oplage 8/99, uit 1976. Formaat papier 63x 73 cm, ets grootte 50 x 47 cm. Potlood gesigneerd r.o. en getiteld en genummerd.
Renée Lubarow: (1923 Seyssins - Grenoble/Frankrijk)
Na opleiding schilderkunst op de Académie des Beaux-Arts in Grenoble werkte de Franse kunstenares in de studio Goetz, was daarna leerlinge van Johnny Friedlaender. Vele exposities in binnen- en buitenland.
ZZETS
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Venlo, Nederland |
Objectlocatie | Venlo, Nederland |
Starttijd | 3-10-2017 om 16:04 |
Eindtijd | 13-10-2017 om 16:04 |