Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1969 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 34 x 43 cm (h x b) |
Incl. lijst | 59 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 50 |
Conditie | Goed | ||
Lijst is gedateerd | |||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Breda of Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 14-6-2020 om 18:24 |
Eindtijd | 9-7-2020 om 19:31 |