Renze Dijkema Olieverf op Linnen Argos wachtende op Odysseus - Verkocht

Renze Dijkema Olieverf op Linnen Argos wachtende op Odysseus kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,00

Renze Dijkema Olieverf op Linnen Argos wachtende op Odysseus kopen? Bied vanaf 1!Renze Dijkema Olieverf op Linnen Argos wachtende op Odysseus kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Renze Dijkema (1966)

Olieverf schilderij van de hand van Renze Dijkema, ingelijst in een houten baklijst.

Jaar van uitgave is 1995.

Titel: Argos wachtende op Odysseus.

Materiaal: Olieverf op linnen.

Afmetingen lijst zijn 94 cm x 84 cm.

Aangenoden werk is in goede maar gebruikte staat.

Renze Dijkema (1966)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 17,00
Starttijd:27-11-2015 om 13:11
Eindtijd:04-12-2015 om 13:11
Biedingen (8)
PVH
04 dec. / 13:06
€ 17
Goudinees
04 dec. / 13:05
€ 15
PVH
04 dec. / 13:05
€ 14
Goudinees
04 dec. / 12:09
€ 12
hetwoolschot_1
04 dec. / 12:09
€ 10
hetwoolschot_1
03 dec. / 10:58
€ 5
wilspaai
03 dec. / 10:58
€ 3
hetwoolschot_1
02 dec. / 20:24
€ 1