Richard Abbenhuis: Dorp aan zee -gouache jaren '50-

Richard Abbenhuis: Dorp aan zee -gouache jaren '50- kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 5,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Richard Abbenhuis: Dorp aan zee -gouache jaren '50- kopen? Bied vanaf 1!Richard Abbenhuis: Dorp aan zee -gouache jaren '50- kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunstmest
FA. (5)

431 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Richard Abbenhuis (1932)
TypeTekening / Aquarel

Sfeervolle gouache van de hand van Richard Abbenhuis, linksonder gesigneerd. In origineel lijstje achter glas. Mooie diepe kleurstelling.

Formaat: 24,5 x 16, 5 cm Techniek: gouache Gesigneerd: ja, linksonder Datering: jaren '50, locatie onbekend Conditie: goed, lijst vertoont een enkel gebruiksspoor

Dit item is verkocht voor 5,00

Starttijd:05-04-2018 om 21:12
Eindtijd:12-04-2018 om 21:12

Biedingen (3):

Mar10
12 apr. / 09:15
€ 5
Bouwman01
12 apr. / 09:15
€ 3
Mar10
8 apr. / 19:06
€ 1