Richard Lee Barton - Two women

Richard Lee Barton - Two women kopen? Bied vanaf 79!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 79,00

Richard Lee Barton - Two women kopen? Bied vanaf 79!Richard Lee Barton - Two women kopen? Bied vanaf 79!Richard Lee Barton - Two women kopen? Bied vanaf 79!

Geplaatst door  bartonfineart

5 verkochte items
  • Richard Lee Barton (1952)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2012
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 19 cm (h x b)
Lijst40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Richard Lee Barton (1952)
Two women
Mixed media on paper
Signed
2012

Richard Lee Barton (1952)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  bartonfineart

5 verkochte items
30 cm
40 cm
19 cm
24 cm

Dit item is verkocht voor 79,00

Starttijd:12-10-2019 om 09:02
Eindtijd:19-10-2019 om 21:44

Albert911
19 okt. / 11:00
€ 79