Michiel Brink - Aansluiting gemist
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1975 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 43 cm (h x b) |
Incl. lijst | 83 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 125 |
Uiterst herkenbaar werk uit 1975 van deze bekende Amerikaanse illustrator en kunstenaar. Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd en genummerd (108/125). In nette lijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout. Alles in zeer goede conditie, alleen twee kleine vlekjes op de lijst onderaan. Herkomst: LiNK Contemporary Art Company.
Afmetingen: 83cm x 63cm (incl. lijst), 50cm x 43cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 24-6-2020 om 20:46 |
Eindtijd | 10-8-2020 om 19:04 |