"Farbenenergieen in 4 Richtungen" (1952) - Richard Paul Lohse (1902 - 1988)
R.P. Lohse was een pionier en belangrijke vertegenwoordiger van de na-oorlogse abstract-geometrische kunst.
In verso, met potlood handgesigneerd en -genummerd. Bladafmetingen: 49cm x 49cm.
Geschatte waarde ('18-'19)*: €600 - €750 * Auktionshaus Peter Kiefer, Pforzheim. Deze versie is begin dit jaar getaxeerd op €300 - €400.
Beschadigd
Normale gebruikssporen, geheel conform leedtijd. De beschadiging betreft een gaatje in de linker marge, welk is gedicht bij restauratie. Mocht u dit toch als storend ervaren, is een passe-partout de meest voor de hand liggende oplossing.
Tot 2 kg.
€ 11,00