Type | Affiches |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Offset |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 138 x 83 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Transport | |||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Garantie | |||||
Starttijd | 24-11-2023 om 11:50 |
Eindtijd | 6-12-2023 om 21:00 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Hessen, Duitsland |