Richard Smeets, zeefdruk op papier met lijst - Verkocht

Richard Smeets, zeefdruk op papier met lijst kopen? Bied vanaf 50!
  • Richard Smeets (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Afmetingen beeld: h.20 cm x b. 18 cm (lijst: 38 cm x 38 cm)
Gesigneerd: Ja
Oplage: 191/200
Ingelijst: Ja
Materiaal: zeefdruk op papier in lijst
Conditie: Nieuwstaat
Ophalen/ verzenden: Verzendkosten voor Nederland €15,- Belgie €35,-. U kunt het werk ook ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle.

Richard Smeets (1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

952 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:25-07-2015 om 23:13
Eindtijd:02-08-2015 om 23:13
Antjelolkje500
28 jul. / 09:31
€ 50