Rie Cramer - Ets "Verzoeking v.d H.A" - Verkocht

Rie Cramer - Ets "Verzoeking v.d H.A" kopen? Bied vanaf 30!
Rie Cramer - Ets "Verzoeking v.d H.A" kopen? Bied vanaf 30!Rie Cramer - Ets "Verzoeking v.d H.A" kopen? Bied vanaf 30!Rie Cramer - Ets "Verzoeking v.d H.A" kopen? Bied vanaf 30!Rie Cramer - Ets "Verzoeking v.d H.A" kopen? Bied vanaf 30!
  • Rie Cramer (1887-1977)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen10 cm x 11 cm (h x b)
Passe-partout29.5 cm x 20.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Ria Cramer, gesigneerd r.o in pen. Geplaatst achter eenvoudig witkartonnen passe-partout.
Verzending tussen twee plaatjes, 4,80, aangetekend 9,15

zie foto's

Rie Cramer (1887-1977)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Cello1
FA. (43)

1222 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
20.9 cm
29.5 cm
11 cm
10 cm
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:28-09-2018 om 15:25
Eindtijd:12-10-2018 om 20:40
Biedingen (8)
kimar
12 okt. / 20:27
€ 75
h-g-art
12 okt. / 20:27
€ 70
h-g-art
12 okt. / 20:27
€ 55
kimar
12 okt. / 20:27
€ 50
h-g-art
10 okt. / 16:03
€ 45
kimar
10 okt. / 12:08
€ 40
h-g-art
30 sep. / 20:59
€ 35
houtsnede
30 sep. / 10:06
€ 30