Rieks Pepping: zonder titel, olieverf op papier, 1992 - Verkocht

Rieks Pepping: zonder titel, olieverf op papier, 1992 kopen? Bied vanaf 20!
Rieks Pepping: zonder titel, olieverf op papier, 1992 kopen? Bied vanaf 20!Rieks Pepping: zonder titel, olieverf op papier, 1992 kopen? Bied vanaf 20!
  • Rieks Pepping (1949)

75 x 100 cm, zonder passepartout, in smalle zwarte alu lijst.

gesigneerd op achterkant.

alleen ophalen

Rieks Pepping (1949)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  noproblm

6 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:15-05-2014 om 22:14
Eindtijd:29-05-2014 om 22:14
Biedingen (3)
drieputt
27 mei / 21:54
€ 30
Marboom
24 mei / 09:51
€ 25
YKriek
22 mei / 19:14
€ 20