Rien Goene - Vrouwelijk naakt met stilleven - Verkocht

Rien Goene - Vrouwelijk naakt met stilleven kopen? Bied vanaf 1000!

Verkoopprijs: € 920,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Rien Goene - Vrouwelijk naakt met stilleven kopen? Bied vanaf 1000!Rien Goene - Vrouwelijk naakt met stilleven kopen? Bied vanaf 1000!Rien Goene - Vrouwelijk naakt met stilleven kopen? Bied vanaf 1000!

Geplaatst door  Margie
FA. (23)

340 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Rien Goene (1929-2013)
Jaartal1962
DragerHardboard
StijlImpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen120 cm x 60 cm (h x b)
Lijst124 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi geschilderd, kenmerkend schilderij van deze Utrechtse schilder/beeldhouwer. Door de vorige eigenaar gekocht van de kunstenaar.

Geen aanmerkingen

Rien Goene (1929-2013)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Margie
FA. (23)

340 verkochte items
64 cm
124 cm
60 cm
120 cm
Dit item is verkocht voor 920,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-03-2022 om 12:51
Eindtijd:06-06-2022 om 20:42
vanderfrans
06 jun. / 20:39
€ 800