Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie ets van Rien van den Brink op geschept papier. Met potlood gesigneerd, getiteld en genummerd (131/150). In uitstekende conditie.
Afmetingen: 61cm x 53cm (blad), 38cm x 31cm (beeld)
De ets is niet gedateerd maar is gemaakt in 1976. Als Rien 52 jaar is, maakt hij 52 werken onder de titel 'Drie-Kwart', omdat hij denkt dat zijn leven er voor driekwart opzit. Een ets uit deze serie wordt door NRC Handelsblad gekozen als prent voor zijn lezers.
Starttijd | 12-11-2016 om 12:41 |
Eindtijd | 26-11-2016 om 20:41 |