Mooie ets van Rien van den Brink op geschept papier. Met potlood gesigneerd, getiteld en genummerd (3/150).
Afmetingen: 61cm x 53cm (blad), 38cm x 31cm (beeld)
De ets is niet gedateerd maar is gemaakt in 1976. Als Rien 52 jaar is, maakt hij 52 werken onder de titel 'Drie-Kwart', omdat hij denkt dat zijn leven er voor driekwart opzit. Een ets uit deze serie wordt door NRC Handelsblad gekozen als prent voor zijn lezers.
Goed
Het werk is in de marge wat gebobbeld. Dit valt weg als het werk wordt ingelijst.
Tot 5 kg.
€ 11,00