Rien van der Nat - geen titel. - Verkocht

Rien van der Nat - geen titel. kopen? Bied vanaf 45!
Rien van der Nat - geen titel. kopen? Bied vanaf 45!Rien van der Nat - geen titel. kopen? Bied vanaf 45!Rien van der Nat - geen titel. kopen? Bied vanaf 45!Rien van der Nat - geen titel. kopen? Bied vanaf 45!
  • Rien van der Nat (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen17 cm x 16.5 cm (h x b)
Lijst31 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/15
herkomst: galerie S, Amsterdam

N.B. geel is met de hand ingekleurd door Van der Nat

Rien van der Nat (1948)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  bosland149
FA. (9 )

Lid sinds 2010
71 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
21 cm
31 cm
16.5 cm
17 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-12-2020 om 16:01
Eindtijd:29-12-2020 om 10:12
elskevenema
29 dec. / 10:02
€ 40