Ries Kleijnen ets/reliefdruk, Ribermatje

Ries Kleijnen ets/reliefdruk, Ribermatje kopen? Bied vanaf 20!
Ries Kleijnen ets/reliefdruk, Ribermatje kopen? Bied vanaf 20!Ries Kleijnen ets/reliefdruk, Ribermatje kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  oene
FA. (2)

171 verkochte items
  • Ries Kleijnen (1945)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel Ribermatje

kunstenaar Ries Kleijnen

nr 9/50

1989

werk 24 x 23,5cm hoog

papier 35,5 x 49cm hoog

Starttijd:14-11-2016 om 16:34
Eindtijd:21-11-2016 om 16:34
Openingsbod€ 20
ObjectlocatieNederland