Ries Kleijnen, ets,Samenalleen

Ries Kleijnen, ets,Samenalleen kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Ries Kleijnen, ets,Samenalleen kopen? Bied vanaf 20!Ries Kleijnen, ets,Samenalleen kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  oene
FA. (2)

171 verkochte items
  • Ries Kleijnen (1945)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel Samenalleen

kunstenaar Ries Kleijnen

nr 6/100

1982

werk 13x14cm hoog

papier 35x40cm hoog

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:28-02-2017 om 13:51
Eindtijd:07-03-2017 om 13:51

FortheloveofART
28 feb. / 14:45
€ 20