Rik van Iersel - "De Vraag" - acryl op linnen - 1989 - Verkocht

Rik van Iersel - "De Vraag"  - acryl op linnen - 1989 kopen? Bied vanaf 895!
Rik van Iersel - "De Vraag"  - acryl op linnen - 1989 kopen? Bied vanaf 895!Rik van Iersel - "De Vraag"  - acryl op linnen - 1989 kopen? Bied vanaf 895!Rik van Iersel - "De Vraag"  - acryl op linnen - 1989 kopen? Bied vanaf 895!Rik van Iersel - "De Vraag"  - acryl op linnen - 1989 kopen? Bied vanaf 895!
  • Rik van Iersel (1961)

Rik van Iersel (1961)

"De vraag"

acryl op linnen

jaar: 1989

fraai ingelijst in zwarte lijst

gesigneerd en gedateerd r.o.

werk en lijst in perfecte staat

100 x 80 cm. (ex. lijst)

herkomst (o.a.):

particuliere collectie Eindhoven;
particuliere collectie Heerlen;
particuliere collectie Lelystad

literatuur: afgebeeld op pagina 54 en omschreven op pagina 157 van het standaardwerk over Van Iersel "Between seeing and saying".

Gaarne ophalen. Verzending met een koerier (Nederland € 27,50) ook mogelijk. Buitenland alleen na voorafgaand overleg en aanvraag van een offerte.

Rik van Iersel (1961)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (20)
Geplaatst door  RvZ
FA. (14)

128 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
Dit item is verkocht voor 895,00
Starttijd:18-04-2017 om 21:22
Eindtijd:25-04-2017 om 21:22
JvB-AMD
25 apr. / 04:57
€ 895