Rik van Iersel - Dubble thinking head

Rik van Iersel - Dubble thinking head kopen? Bied vanaf 100!
Rik van Iersel - Dubble thinking head kopen? Bied vanaf 100!Rik van Iersel - Dubble thinking head kopen? Bied vanaf 100!Rik van Iersel - Dubble thinking head kopen? Bied vanaf 100!Rik van Iersel - Dubble thinking head kopen? Bied vanaf 100!Rik van Iersel - Dubble thinking head kopen? Bied vanaf 100!Rik van Iersel - Dubble thinking head kopen? Bied vanaf 100!
  • Rik van Iersel (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
IngelijstIngelijst
Afmetingen41 cm x 34 cm (h x b)
Lijst71 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage17/60
Deze zeefdruk is rechtsonder gesigneerd en rechtsonder genummerd. Het werk is ingelijst met passe-partout en zit achter glas.

Rik van Iersel (1961)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (21)
Geplaatst door  Martha
FA. (6)

207 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
61 cm
71 cm
34 cm
41 cm
Starttijd:16-12-2020 om 11:38
Eindtijd:30-12-2020 om 20:13
Openingsbod € 100
ObjectlocatieHeeze,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier