Rik van Iersel - handsigneerd -100 ex- Nachtelijke ontmoeting -Galerie Schoots - Verkocht

Rik van Iersel - handsigneerd  -100 ex- Nachtelijke ontmoeting -Galerie Schoots kopen? Bied vanaf 30!
Rik van Iersel - handsigneerd  -100 ex- Nachtelijke ontmoeting -Galerie Schoots kopen? Bied vanaf 30!Rik van Iersel - handsigneerd  -100 ex- Nachtelijke ontmoeting -Galerie Schoots kopen? Bied vanaf 30!Rik van Iersel - handsigneerd  -100 ex- Nachtelijke ontmoeting -Galerie Schoots kopen? Bied vanaf 30!Rik van Iersel - handsigneerd  -100 ex- Nachtelijke ontmoeting -Galerie Schoots kopen? Bied vanaf 30!Rik van Iersel - handsigneerd  -100 ex- Nachtelijke ontmoeting -Galerie Schoots kopen? Bied vanaf 30!Rik van Iersel - handsigneerd  -100 ex- Nachtelijke ontmoeting -Galerie Schoots kopen? Bied vanaf 30!
  • Rik van Iersel (1961)
TypeTekening / Aquarel

unstenaar : Rik van Iersel (1961)
  Materiaal : kleurenlitho ( mooie grote zware litho)
  Herkomst : Galerie Schoots
  Gesigneerd : ja, handgesigneerd
  Gemaakt : 1989
  Oplage : 100
  Bladgrote : 77 cm x 57 cm ,
  Titel : Nachtelijke ontmoeting
  Conditie : 100% Echtheidsgarantie
  Staat : Perfect, nooit ingelijst geweest en altijd liggend in donkere lade bewaard.
  Let op. Het oplagenummer op de foto(s) kan afwijken van het oplagenummer op het blad.

Rik van Iersel (1961)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (27)
Geplaatst door  Vespucciartshop

79 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:02-05-2018 om 16:19
Eindtijd:09-05-2018 om 16:19
eddyarickx
09 mei / 03:42
€ 30