Rik van Iersel - Onbekend

Rik van Iersel - Onbekend kopen? Bied vanaf 1!

Rik van Iersel - Onbekend

Verkoopprijs: € 25,00

Rik van Iersel - Onbekend kopen? Bied vanaf 1!Rik van Iersel - Onbekend kopen? Bied vanaf 1!Rik van Iersel - Onbekend kopen? Bied vanaf 1!Rik van Iersel - Onbekend kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  marklommers
FA. (4)

17 verkochte items
  • Rik van Iersel (1961)
Jaartal1991
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage28/70
Mooie litho van Rik v Iersel uit 1991. Nr 28/70 in nieuwstaat.  Wordt verzonden in koker.

Zie foto’s

Rik van Iersel (1961)

Alle items van deze kunstenaar(12) Geplaatst door  marklommers
FA. (4)

17 verkochte items
38 cm
55 cm

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:14-08-2019 om 14:23
Eindtijd:18-08-2019 om 20:50

Biedingen (7):

josvandenboomen
18 aug. / 20:37
€ 25
FrankVanKeeren
18 aug. / 11:18
€ 20
Arrt
18 aug. / 11:18
€ 17
FrankVanKeeren
18 aug. / 10:58
€ 11
Arrt
18 aug. / 10:58
€ 6
FrankVanKeeren
15 aug. / 11:21
€ 3
Arrt
15 aug. / 10:35
€ 1