Rik van Iersel - Storyteller - Kleurenlitho - Geschept papier - Nieuwstaat - Verkocht

Rik van Iersel - Storyteller - Kleurenlitho - Geschept papier - Nieuwstaat kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Rik van Iersel - Storyteller - Kleurenlitho - Geschept papier - Nieuwstaat kopen? Bied vanaf 1!Rik van Iersel - Storyteller - Kleurenlitho - Geschept papier - Nieuwstaat kopen? Bied vanaf 1!Rik van Iersel - Storyteller - Kleurenlitho - Geschept papier - Nieuwstaat kopen? Bied vanaf 1!Rik van Iersel - Storyteller - Kleurenlitho - Geschept papier - Nieuwstaat kopen? Bied vanaf 1!Rik van Iersel - Storyteller - Kleurenlitho - Geschept papier - Nieuwstaat kopen? Bied vanaf 1!Rik van Iersel - Storyteller - Kleurenlitho - Geschept papier - Nieuwstaat kopen? Bied vanaf 1!
  • Rik van Iersel (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage88/100

Zeer sprekend en karakteristiek werk

Van de bekende Nederlandse kunstschilder Rik van Iersel
Dynamische werk met mooie intensieve kleurstelling

In top conditie

Rik van IERSEL (Maastricht,1961)
Van Iersel is zeer nieuwsgierig naar materialen, naar media en naar het leven zelf. Als achttienjarige ontwerpt hij affiches voor popconcerten van de Effenaar. Hij tekent strips, drumt in Der Junge Hund en maakt zijn eerste grote kleurrijke expressionistische schilderijen die meteen tot een solo-expositie bij Galerie Willy Schoots leiden. In de jaren die volgen exposeert Rik van Iersel in Amsterdam, Berlijn, Hamburg, New York en San Francisco.

Wordt zorgvuldig verpakt en verzonden
In map bewaard geweest
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 12,95

Rik van Iersel (1961)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  Arrt
Lid sinds 2018
53 verkochte items
28 cm
29 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDiepenheim,  Nederland
Starttijd3-1-2021 om 19:12
Eindtijd17-1-2021 om 19:36
Biedingen (8)