Rineke Dijkstra - Slagersvriend 3 met 24werken van verschillende kunstenaars waaronder R Dijkstra.

Rineke Dijkstra - Slagersvriend 3 met 24werken van verschillende kunstenaars waaronder R Dijkstra. kopen? Bied vanaf 2495!
Rineke Dijkstra - Slagersvriend 3 met 24werken van verschillende kunstenaars waaronder R Dijkstra. kopen? Bied vanaf 2495!Rineke Dijkstra - Slagersvriend 3 met 24werken van verschillende kunstenaars waaronder R Dijkstra. kopen? Bied vanaf 2495!Rineke Dijkstra - Slagersvriend 3 met 24werken van verschillende kunstenaars waaronder R Dijkstra. kopen? Bied vanaf 2495!Rineke Dijkstra - Slagersvriend 3 met 24werken van verschillende kunstenaars waaronder R Dijkstra. kopen? Bied vanaf 2495!Rineke Dijkstra - Slagersvriend 3 met 24werken van verschillende kunstenaars waaronder R Dijkstra. kopen? Bied vanaf 2495!Rineke Dijkstra - Slagersvriend 3 met 24werken van verschillende kunstenaars waaronder R Dijkstra. kopen? Bied vanaf 2495!Rineke Dijkstra - Slagersvriend 3 met 24werken van verschillende kunstenaars waaronder R Dijkstra. kopen? Bied vanaf 2495!Rineke Dijkstra - Slagersvriend 3 met 24werken van verschillende kunstenaars waaronder R Dijkstra. kopen? Bied vanaf 2495!Rineke Dijkstra - Slagersvriend 3 met 24werken van verschillende kunstenaars waaronder R Dijkstra. kopen? Bied vanaf 2495!Rineke Dijkstra - Slagersvriend 3 met 24werken van verschillende kunstenaars waaronder R Dijkstra. kopen? Bied vanaf 2495!Rineke Dijkstra - Slagersvriend 3 met 24werken van verschillende kunstenaars waaronder R Dijkstra. kopen? Bied vanaf 2495!Rineke Dijkstra - Slagersvriend 3 met 24werken van verschillende kunstenaars waaronder R Dijkstra. kopen? Bied vanaf 2495!Rineke Dijkstra - Slagersvriend 3 met 24werken van verschillende kunstenaars waaronder R Dijkstra. kopen? Bied vanaf 2495!Rineke Dijkstra - Slagersvriend 3 met 24werken van verschillende kunstenaars waaronder R Dijkstra. kopen? Bied vanaf 2495!Rineke Dijkstra - Slagersvriend 3 met 24werken van verschillende kunstenaars waaronder R Dijkstra. kopen? Bied vanaf 2495!Rineke Dijkstra - Slagersvriend 3 met 24werken van verschillende kunstenaars waaronder R Dijkstra. kopen? Bied vanaf 2495!
  • Rineke Dijkstra (1959)
TypeFotografie
Jaartal1989
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage18/24
Grote houten doos met 24 werken van diverse kunstenaars.
Zie de beschrijving hieronder:
Gedecoreerde kist  bekleed met groen fluweel en gouden gedrukte letters (Slagersvriend 3). 32,6 x 43,6 x 5,8 cms.
Slagersvriend, 1990. Houten box met illustratie op de voorzijde. Het binnenwerk is bekleed met groen fluweel en gouden gedrukte letters (Slagersvriend 3). 32,6 x 43,6 x 5,8 cms. De box bevat originele foto's van Rineke Dijkstra (zwart-wit, gesigneerd en gedateerd '1989' onder de voorstelling, titel: "Sandwich Fall '89" met potlood op de achterzijde, Nick Sinclair (zwart - wit foto), gesigneerd, genummerd '10/25', gedateerd '1985' , titel'Teapot - from Home Kind' in potlood op de achterzijde,Eli Content twee zwart wit foto's op gevouwen blad, op de achterzijde van 1 blad gesigneerd en genummerd '24/10' gedateerd '90' in potlood , *Johan van der Keuken (zwart - wit foto), gesigneerd, gedateerd '1988' en titel: 'Toscane' geschreven met pen op de achterzijde, *Luuk Kramer gedateerd '1989', genummerd '10/25' en gesigneerd in potlood op het passe - partout, gesigneerd en gedateerd '1989' met titel 'Rotterdam' in potlood op de achterzijde, *André-Pierre Lamoth (kleuren foto), gestempeld, genummerd '52.891025.3/10', titled "in memoriam" in pen op de achterzijde,*Ad van Denderen (Zwart 0- wit foto), gestempeld en getiteld 'koerd, Turkye, Mardin 1988' *Jan van Toorn (Kleuren foto), gesigneerd, genummerd '10/24', gedateerd '1988' met titel 'choice of heaven' in potlood op een sticker op de achterzijde, *Eddy Posthuma de Boer (zwart - wit foto's), 2 foto'sop 1 blad,geplastificeerd,1 zijde gesigneerd met titel 'Castle Howard' in pen geschreven., *Toon Michiels (kleurenfoto op papier), gesigneerd, gedateerd '1989', en genummerd '10/25', met titel 'Afrikaans Paradijs" in potlood onder de afbeelding,*Sasha Lambert (kleuren foto), gesigneerd, Romeins genummerd 'X' met titel "de Fakir uit de serie Oude Variëté-artiesten 1988" in potlood op de achterzijde, *Arthur Blonk (kleurenfoto), gesigneerd, gedateerd '1986' met titel: Rottumeroog op passe-partout aan de voorzijde, met potlood, *Peter Martens (zwart-wit foto), gesigneerd met titel "Calcutta '71" in potlood op de achterzijde, *Chris Pennarts (kleuren foto), gesigneerd, genummerd '10' en gedateerd '1990' met potlood op de achterzijde, *Michèl Pellanders (kleuren foto), gesigneerd, genummerd '10', en gedateerd '1989' met titel 'Kayapé Xicrin Brazilië' in pen geschreven op de achterzijde, *Han Singels (zwart - wit foto), gesigneerd , met titel 'Abcoude 1984' in potlood op de achterzijde, *Willem Diepraam, (zwart-wit foto), gesigneerd, gedateerd '1989' met titel 'Lima, Peru' in pen op de achterzijde [afgebeeld in zijn boek 'Lima, foto's' op pagina 53 met de titel 'El Agustino'],ow image, *Koen Dessing (zwart-wit foto) gestempeld op de achterzijde, *Sjoerd Holsbergen (zwart - wit foto), gesigneerd, gedateerd '1989' met titel "Tussen Rapenburgerstr en Valkenburgerstr '67" in pen onder de voorstelling, gestempeld op de achterzijde pen, EXTRA een andere foto (zwart - wit) van Holsbergen, gesigneerd, gedateerd '1989' met titel "Noordermarkt A'dam '63", gestempeld op de achterzijde, *Catrien Ariëns (zart-wit foto), gestempeld, gesigneerd en gedateerd '1987' met titel 'Leiden, ...... Bal' met potlood op de achterzijde,*Jannes Linders (zwart - wit foto), gesigneerd en gedateerd '1987' print '1989' met potlood op de achterzijde, *Taco Anema (kleuren foto), gestempeld, gesigneerd en gedateerd '1989' in potlood op de achterzijde, *, In die cut on bottom of the case present an artist's book titled 'Do you think in pictures or in words?', in spiral binding by Max Kisman, entirely executed in gouache containing the names of all contributors, signed by Kisman (1953), numbered '10/24' in colophon.

Het werk kan ook worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruitbetaling, is zeer ruim. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd via een koerier(Swift).

Rineke Dijkstra (1959)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (175)

5598 verkochte items
Alle items van deze verkoper (329)
30.5 cm
40.5 cm
Starttijd:25-01-2023 om 17:10
Eindtijd:06-02-2023 om 19:18
Openingsbod € 2495
Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier