Rineke Kroon - Vieuw Arinecaig Schotland

Rineke Kroon - Vieuw Arinecaig Schotland kopen? Bied vanaf 45!
Rineke Kroon - Vieuw Arinecaig Schotland kopen? Bied vanaf 45!Rineke Kroon - Vieuw Arinecaig Schotland kopen? Bied vanaf 45!Rineke Kroon - Vieuw Arinecaig Schotland kopen? Bied vanaf 45!Rineke Kroon - Vieuw Arinecaig Schotland kopen? Bied vanaf 45!Rineke Kroon - Vieuw Arinecaig Schotland kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  John54
FA. (5)

Lid sinds 2018
119 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Rineke Kroon (1945)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1979
TechniekAquarel
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 cm x 30 cm (h x b)
Lijst51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk is rechtsonder gesigneerd. Het werk is ingelijst met passepartout.

Rineke Kroon (1945)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  John54
FA. (5)

Lid sinds 2018
119 verkochte items
61 cm
51 cm
30 cm
22 cm

Starttijd:22-01-2020 om 12:04
Eindtijd:05-02-2020 om 21:20
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieHeeze, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland