Rinke Nijburg - Route 777 The unholy Ursula

Rinke Nijburg - Route 777 The unholy Ursula kopen? Bied vanaf 55!
Rinke Nijburg - Route 777 The unholy Ursula kopen? Bied vanaf 55!Rinke Nijburg - Route 777 The unholy Ursula kopen? Bied vanaf 55!
  • Rinke Nijburg (1964)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageXII

Iconisch werk van Rinke Nijburg. Het werk is in zeer goede staat.

Gesigneerd en genummerd. De zeefdruk kan worden beoordeeld en/of opgehaald in  de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

Pandemietip: In overleg kunt u uw aankopen laten opslaan in onze verwarmde opslagruimte en ze in een later stadium ophalen.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Rinke Nijburg (1964)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (944)
22 cm
30 cm
Starttijd:13-08-2022 om 11:41
Eindtijd:23-08-2022 om 21:41
Openingsbod € 55
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland