Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Fotografie |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | C-Print |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 19 x 19 cm (h x b) |
Incl. lijst | 51 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Fraaie zwart wit van Herman Brood. De foto is in goede staat. Werk ophalen met lijst of per koerier op laten halen. Het werk kan ook zonderlijst per aangetekende post worden verzonden voor 11 euro.
De foto is door het glas heen genomen.
In overleg kunt u uw aankopen gratis laten opslaan in onze verwarmde opslagruimte en ze in een later stadium ophalen.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 10-4-2024 om 12:12 |
Eindtijd | 22-4-2024 om 19:49 |