Rinne Mervel, kleuren zeefdruk , geen naam

Rinne Mervel, kleuren zeefdruk , geen naam kopen? Bied vanaf 27!

Verkoopprijs: € 27,00

Rinne Mervel, kleuren zeefdruk , geen naam kopen? Bied vanaf 27!Rinne Mervel, kleuren zeefdruk , geen naam kopen? Bied vanaf 27!Rinne Mervel, kleuren zeefdruk , geen naam kopen? Bied vanaf 27!

Geplaatst door  honda500xl

1 verkochte items
  • Rinne Mervel (1952)
GesigneerdHandgesigneerd

De afmetingen zijn 53x42cm en het is ingelijst. De afdruk zelf is 32x32cm en in goede staat. het is nummer 15 uit een oplage van 27uit het jaar 1991.

Dit item is verkocht voor 27,00

Starttijd:08-12-2016 om 15:57
Eindtijd:15-12-2016 om 15:57

JANopzoek
15 dec. / 14:57
€ 27