Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Houtdruk van Rita Lentz.. Nummer: 6/7. Jaar: 1995. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H35,5 x b86 cm. Afmetingen werk: H26,5 x b76cm. Herkomst: Collectie ABN AMRO. Conditie: in goede staat. Er zitten wat plakresten op de achterzijde van een vorige inlijsting.
De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 10-9-2017 om 22:55 |
Eindtijd | 15-9-2017 om 20:55 |