Rity Jansen Heijtmajer - Geometrisch abstract

Rity Jansen Heijtmajer - Geometrisch abstract kopen? Bied vanaf 45!
Rity Jansen Heijtmajer - Geometrisch abstract kopen? Bied vanaf 45!Rity Jansen Heijtmajer - Geometrisch abstract kopen? Bied vanaf 45!Rity Jansen Heijtmajer - Geometrisch abstract kopen? Bied vanaf 45!Rity Jansen Heijtmajer - Geometrisch abstract kopen? Bied vanaf 45!
  • Rity Jansen Heijtmajer (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage38/999

Het werk is over het algemeen in een goede staat. Lichte oneffenheden weergegeven op de foto's maken deel uit van de kavelbescrhijving. Indien het kavel beschadigd is wordt dit vermeld.

Het werk kan ten alle tijden bezichtigd worden in Nuenen.
Het werk kan na aankoop bij Art Dumay opgehaald worden.

Ref:MVK21362
Bezichtiging is altijd mogelijk.
Het ophalen van uw aangekochte kunstwerk is mogelijk in Nuenen.
Ingelijste kunstwerken worden per koerier verstuurd, volgens de onderstaande tarieven. Niet gelijste werken zullen met de pakketdienst verzonden worden.
Oneffenheden op de foto's maken onderdeel van de kavel beschrijving. Deze worden niet apart benoemd. Het oplagenummer op de foto kan variëren met het ontvangen oplage nummer.

Het werk is in een goede staat.

Rity Jansen Heijtmajer (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  ArtDumay
FA. (30)

Lid sinds 2021
731 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
21 cm
29 cm
Starttijd:23-11-2022 om 15:01
Eindtijd:02-12-2022 om 22:54
Openingsbod € 45
ObjectlocatieNuenen,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier