Rob Clous - Surrealistische Handgekleurde Ets in zeer beperkte oplage -gesigneerd - 1969 - Verkocht

Rob Clous - Surrealistische Handgekleurde Ets in zeer beperkte oplage -gesigneerd - 1969 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 21,00

Rob Clous - Surrealistische Handgekleurde Ets in zeer beperkte oplage -gesigneerd - 1969 kopen? Bied vanaf 1!Rob Clous - Surrealistische Handgekleurde Ets in zeer beperkte oplage -gesigneerd - 1969 kopen? Bied vanaf 1!Rob Clous - Surrealistische Handgekleurde Ets in zeer beperkte oplage -gesigneerd - 1969 kopen? Bied vanaf 1!Rob Clous - Surrealistische Handgekleurde Ets in zeer beperkte oplage -gesigneerd - 1969 kopen? Bied vanaf 1!Rob Clous - Surrealistische Handgekleurde Ets in zeer beperkte oplage -gesigneerd - 1969 kopen? Bied vanaf 1!Rob Clous - Surrealistische Handgekleurde Ets in zeer beperkte oplage -gesigneerd - 1969 kopen? Bied vanaf 1!Rob Clous - Surrealistische Handgekleurde Ets in zeer beperkte oplage -gesigneerd - 1969 kopen? Bied vanaf 1!Rob Clous - Surrealistische Handgekleurde Ets in zeer beperkte oplage -gesigneerd - 1969 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

3007 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
  • Rob Clous (1940)
Jaartal1969
TechniekEts
StijlSurrealistisch
OnderwerpArchitectuur
IngelijstIngelijst
Afmetingen16.5 cm x 23.5 cm (h x b)
Lijst40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10
  • De beeldend kunstenaar Rob Clous werd geboren op 28 april 1940 te Haarlem. Rob tekende bij H. Boot, Wim Vellekoop, Schutte en Poppe Damave te Haarlem. In diezelfde tijd werkte hij ook zes jaar als decorschilder bij de Nederlandse Comedie te Amsterdam. Als graficus is hij autodidact.Exposities en opdrachtenHij is werkend lid van het Kunst Centrum Bergen, het Grafisch Genootschap Bergen en de Boterhal Hoorn. Een aantal kunstuitleencentra heeft zijn werk in de collectie. Soms maakt hij prenten in opdracht van bedrijven, als relatie- of jubileumgeschenk. O.a. gebeurde dat voor het Energiebedrijf Noord Holland, de Kamer van Koophandel te Haarlem, Vroom en Dreesman afdeling Reizen en de Nederlandse Basketbalbond. Hij exposeerde o.a. in Kunstcentrum Bergen, Stadhuis Leliestad, Kunsthandel Ina Broerse Amsterdam, de Sfinx den Haag, de Haagse Kunstkring, Galerie Annee Haarlem, Galerie van der Vlist Leiden, Galerie de Gele Rijder Arnhem, van Rekum galerie Apeldoorn, de Tamboer Hoogeveen, Stichting Beeldende Kunst Haarlem, Hoorn, den Helder, Leliestad, en in vele andere plaatsen.De heldere en kleurige prenten van Rob Clous zijn ontstaan uit zijn vroege eenvoudige zwart-wit prenten. Deze maakte hij op oud dakdekkers-zink. Zijn onderwerpen zijn zeer uiteenlopend, hij maakte werken over jazzmuziek, schepen, schroot en vuilnisbelten. De hedendaagse etsen worden vervaardigd met vier kleurplaten, die bij het afdrukken op de etspers precies over elkaar passen en zo een rijkdom aan kleur opleveren. Naar aanleiding van zijn reizen door Zweden - Engeland - Spanje - Frankrijk - Tunesië - de USA - Indonesië (Bali - Borneo) en Egypte ontstond er ook een groot aantal etsen. De afgelopen jaren werkte Clous aan een serie prenten over de restauratie van 'Tuinwijk', een woonwijk in Haarlem van de architect J.B. van Loghem. Zelf woont en werkt hij in een van de huizen van deze wijk. Zijn serie prenten over het 'Regenwoud' verplaatst zich soms naar Nieuw Guinea (Papoea’s - Asmat). Ook heeft hij prenten gemaakt over de Wayang Golek en Bali. Zijn allernieuwste prenten zijn gemaakt naar aanleiding van zijn reis naar Egypte, met als onderwerp o.a. sprookjes met dieren. In deze Rabobank expositie hangen meer dan tachtig van zijn etsen.

weinig zichtbare onregelmatigheden. In Passepartout en strakke aluminium lijst geplaatst.

Rob Clous (1940)

Alle items van deze kunstenaar(3)
FA. (112)

3007 verkochte items
50 cm
40 cm
23.5 cm
16.5 cm
Dit item is verkocht voor 21,00
Starttijd:26-01-2019 om 17:16
Eindtijd:09-02-2019 om 22:40
Biedingen (5)
meersander
09 feb. / 17:54
€ 21
sleus
09 feb. / 17:54
€ 16
meersander
05 feb. / 17:29
€ 11
Senator
05 feb. / 17:29
€ 6
meersander
04 feb. / 06:52
€ 1