Rob Cox - ets - 1978/1979 - Verkocht

Rob Cox - ets - 1978/1979 kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Rob Cox - ets - 1978/1979 kopen? Bied vanaf 35!Rob Cox - ets - 1978/1979 kopen? Bied vanaf 35!Rob Cox - ets - 1978/1979 kopen? Bied vanaf 35!Rob Cox - ets - 1978/1979 kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5369 verkochte items
Alle items van deze verkoper (362)
  • Rob Cox (1936)
Jaartal1978
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/XX
Werk van Rob Cox, Titel:onbekend.
Afmetingen blad: H50 x B42 cm, Afmetingen voorstelling: H31,5 x B24 cm.
oplage: 1/XX.  Jaartal 1978/1979.

het werk is in een zeer goede staat.
De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Rob Cox (1936)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5369 verkochte items
42 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:13-08-2018 om 12:09
Eindtijd:20-08-2018 om 22:58
Ylvanschaik
17 aug. / 12:28
€ 35