Rob Cox, zodiac - taurus. linosnede uit 1965 - Verkocht

Rob Cox, zodiac - taurus. linosnede uit 1965 kopen? Bied vanaf 1!
  • Rob Cox (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Rob Cox zodiac - taurus. linosnede uit 1965.

oplagenummer 2/50.

beeldformaat 17 x 21 cm.

bladfomaat 25 x 32.5 cm.

de linosnede is niet ingelijst.

kosten verzending in NL € 4.00

Dit item is verkocht voor 11,00
Starttijd:16-04-2014 om 15:29
Eindtijd:23-04-2014 om 15:29
Biedingen (4)
houtsnede
21 apr. / 12:25
€ 11
ATolsma
20 apr. / 02:20
€ 6
JolandaR
20 apr. / 02:20
€ 5
ATolsma
18 apr. / 10:50
€ 1