Rob de Haan - Voor Chantal -olieverf 1993- - Verkocht

Rob de Haan - Voor Chantal -olieverf 1993- kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Rob de Haan - Voor Chantal -olieverf 1993- kopen? Bied vanaf 35!Rob de Haan - Voor Chantal -olieverf 1993- kopen? Bied vanaf 35!Rob de Haan - Voor Chantal -olieverf 1993- kopen? Bied vanaf 35!Rob de Haan - Voor Chantal -olieverf 1993- kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  kunstmest
FA. (6)

490 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Rob de Haan
Jaartal1993
StijlImpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi pasteus olieverf van de hand van Rob de Haan (Loosdrecht), aan achterzijde gesigneerd en gedateerd 14-2-1993

Rob de Haan

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  kunstmest
FA. (6)

490 verkochte items
35 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-06-2020 om 22:05
Eindtijd:13-06-2020 om 22:41
eliseverhaag
08 jun. / 15:25
€ 35