Rob de Haan - Zonder titel - Verkocht

Rob de Haan - Zonder titel kopen? Bied vanaf 79!
Rob de Haan - Zonder titel kopen? Bied vanaf 79!Rob de Haan - Zonder titel kopen? Bied vanaf 79!Rob de Haan - Zonder titel kopen? Bied vanaf 79!
  • Rob de Haan
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen77 cm x 97 cm (h x b)
Lijst97.5 cm x 117.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Landschap met polderboerderij, dit werk behoort tot de beste 10% van zijn oeuvre. Dit werk kan opgehaald worden op locatie of verzonden worden met een koerier naar uw keuze de kosten daarvan komen bij de aanschafprijs van het werk. Het grondig vergelijken van aanbieders kan lonend zijn. Mocht u binnen 40 kilometer van Breda wonen dan wordt dit werk gratis aan huis bezorgd. Neem de 40 kilometer niet te letterlijk een paar kilometer verder is ook geen probleem.

Conditie van het schilderij tussen goed en zeer goed in, conditie van de lijst zeer goed.

Rob de Haan

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  nelleke1958
FA. (12)

163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
117.5 cm
97.5 cm
97 cm
77 cm
Dit item is verkocht voor 90,85 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-01-2023 om 18:00
Eindtijd:15-01-2023 om 15:30
Alma333
15 jan. / 08:28
€ 79