Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Een aquarel van de bekende kunstschilder Rob Houdijk met de titel " Spelen op het strand".
Het werk heeft een beeldmaat van (lxb) 34 x 40, inclusief de lijst heeft het werk een afmeting van (lxb) 68 x 53. Is rechtsonder handgesigneerd met Rob Houdijk '97. De aquarel heeft een oplage van 100, dit is nummer 11.
Zowel het werk als de lijst in goede conditie.
Het werk is af te halen in Breukeleveen.
Starttijd | 13-9-2016 om 13:03 |
Eindtijd | 25-9-2016 om 13:03 |