Rob Houdijk - Offset-litho, Op de sofa

Rob Houdijk - Offset-litho, Op de sofa kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Rob Houdijk - Offset-litho, Op de sofa kopen? Bied vanaf 35!Rob Houdijk - Offset-litho, Op de sofa kopen? Bied vanaf 35!Rob Houdijk - Offset-litho, Op de sofa kopen? Bied vanaf 35!Rob Houdijk - Offset-litho, Op de sofa kopen? Bied vanaf 35!Rob Houdijk - Offset-litho, Op de sofa kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  duif
FA. (28)

Lid sinds 2018
1015 verkochte items
Alle items van deze verkoper (79)
  • Rob Houdijk (1950)
Jaartal2002
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15/50. E.A1

Offset-Litho uit 2002 naar een schilderij uit 1997.

Het werk is zowel in de druk als met potlood gesigneerd.

Oplage 15/50 .

Het werk is niet gelijst en ook nooit gelijst geweest.

Afmeting blad 50 x 70 cm, Afbeelding 33 x 44,5 cm.

Rob Houdijk (1950) studeerde aan de Rijksacademie van Beeldende Kunsten te Amsterdam in de vrije schilderkunst. De boetseertechniek werd na zijn academietijd weer opgepakt. Bronzen, zowel in groot formaat als klein plastiek, vormen een integraal onderdeel van zijn werk, waarin vooral mensen in hun omgeving en mens en dier in hun interactie centraal staan. Rob Houdijk werkt in de traditionele technieken (houtskool, pen en inkt, olieverf, pastel, aquarel, klei en was). Ofschoon de figuratie altijd uitgangspunt blijft, is overal een neiging tot licht abstraheren waarneembaar.

Rob Houdijk (1950)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  duif
FA. (28)

Lid sinds 2018
1015 verkochte items
70 cm
50 cm

Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:01-02-2020 om 14:13
Eindtijd:11-02-2020 om 21:05

Marie1
11 feb. / 03:34
€ 35