Rob Houdijk - Offset-litho, Op de sofa. - Verkocht

Rob Houdijk - Offset-litho, Op de sofa. kopen? Bied vanaf 35!
Rob Houdijk - Offset-litho, Op de sofa. kopen? Bied vanaf 35!Rob Houdijk - Offset-litho, Op de sofa. kopen? Bied vanaf 35!Rob Houdijk - Offset-litho, Op de sofa. kopen? Bied vanaf 35!Rob Houdijk - Offset-litho, Op de sofa. kopen? Bied vanaf 35!Rob Houdijk - Offset-litho, Op de sofa. kopen? Bied vanaf 35!Rob Houdijk - Offset-litho, Op de sofa. kopen? Bied vanaf 35!Rob Houdijk - Offset-litho, Op de sofa. kopen? Bied vanaf 35!Rob Houdijk - Offset-litho, Op de sofa. kopen? Bied vanaf 35!Rob Houdijk - Offset-litho, Op de sofa. kopen? Bied vanaf 35!Rob Houdijk - Offset-litho, Op de sofa. kopen? Bied vanaf 35!Rob Houdijk - Offset-litho, Op de sofa. kopen? Bied vanaf 35!
  • Rob Houdijk (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
TechniekOffset
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen35 cm x 47 cm (h x b)
Passe-partout50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A1. 31/50

Offset-Litho uit 2002 naar een schilderij uit 1997.

Het werk is zowel in de druk als met potlood gesigneerd.

Oplage 31/50 . E.A

Het werk is niet gelijst en ook nooit gelijst geweest.

Afmeting passe-partout H.50 x B.70 cm, Afbeelding H.35 x B.47 cm.

Rob Houdijk (1950) studeerde aan de Rijksacademie van Beeldende Kunsten te Amsterdam in de vrije schilderkunst. De boetseertechniek werd na zijn academietijd weer opgepakt. Bronzen, zowel in groot formaat als kleinplastiek, vormen een integraal onderdeel van zijn werk, waarin vooral mensen in hun omgeving en mens en dier in hun interactie centraal staan. Rob Houdijk werkt in de traditionele technieken (houtskool, pen en inkt, olieverf, pastel, aquarel, klei en was). Ofschoon de figuratie altijd uitgangspunt blijft, is overal een neiging tot licht abstraheren waarneembaar.

Rechtsonder zit een klein vouwtje, valt weg bij inlijsting. zie foto's.

Rob Houdijk (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  duif
FA. (48 )

Lid sinds 2018
1475 verkochte items
Alle items van deze verkoper (154)
60 cm
50 cm
47 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-12-2020 om 16:11
Eindtijd:02-01-2020 om 21:56
SandraPeeters
02 jan. / 10:20
€ 35