FA. (1)

Rob Kars - Parvati sign

Rob Kars - Parvati sign kopen? Bied vanaf 90!
Rob Kars - Parvati sign kopen? Bied vanaf 90!Rob Kars - Parvati sign kopen? Bied vanaf 90!Rob Kars - Parvati sign kopen? Bied vanaf 90!Rob Kars - Parvati sign kopen? Bied vanaf 90!Rob Kars - Parvati sign kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1059)
  • Rob Kars (1946)
Jaartal1990
IngelijstIngelijst
Afmetingen56 cm x 80 cm (h x b)
Lijst75 cm x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai origineel werk van Rob Kars . U kunt ze zo aan de muur hangen. De lijst is niet nieuw. Afkomstig uit de collectie van de Krabbedans.

Pandemie-tip: in overleg kunt u uw aankopen laten opslaan in onze verwarmde opslagruimte en ze in een later stadium ophalen.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Rob Kars (1946)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
99 cm
75 cm
80 cm
56 cm
Starttijd:03-06-2022 om 18:43
Eindtijd:17-06-2022 om 21:40
Openingsbod€ 90
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingAlleen per koerier