Rob Kars - zonder titel

Rob Kars - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
Rob Kars - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!Rob Kars - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1059)
  • Rob Kars (1946)
Jaartal1991
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie zeefdruk van de in Rotterdam geboren kunstenaar Rob Kars gesigneerd.

Wij kunnen ook uw inlijsting verzorgen.
Na betaling kunt u uw aankopen kosteloos laten opslaan om het later te komen halen.
Dit item valt onder de margeregeling

Rob Kars (1946)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
60 cm
55 cm
Starttijd:11-05-2022 om 14:45
Eindtijd:24-05-2022 om 22:41
Openingsbod€ 65
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingWereldwijd