Nicolaes Visscher (II) - 1689. Comitatus Burgundiae tam in praecipuas ejus praefecturas quam
Jan Bevort - Winter in Amsterdam
Mr. Strange - Darth Vaders ‘Al Dente’-pasta
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1966 |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 49.3 x 59.9 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 1/20 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||
er lopen twee verticale en 1 horizontale lichte vouwen over het papier. rechtsboven zit een kreukje | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Voorthuizen, Nederland |
Starttijd | 18-12-2021 om 10:47 |
Eindtijd | 13-4-2022 om 10:08 |