Rob Scholte - Brieflezend meisje bij het venster, omgekeerd borduurwerk (handgesigneerd)

Rob Scholte - Brieflezend meisje bij het venster, omgekeerd borduurwerk (handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 295!
Rob Scholte - Brieflezend meisje bij het venster, omgekeerd borduurwerk (handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 295!Rob Scholte - Brieflezend meisje bij het venster, omgekeerd borduurwerk (handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 295!Rob Scholte - Brieflezend meisje bij het venster, omgekeerd borduurwerk (handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 295!Rob Scholte - Brieflezend meisje bij het venster, omgekeerd borduurwerk (handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 295!Rob Scholte - Brieflezend meisje bij het venster, omgekeerd borduurwerk (handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 295!Rob Scholte - Brieflezend meisje bij het venster, omgekeerd borduurwerk (handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 295!
  • Rob Scholte (1958)
Jaartal2009
IngelijstIngelijst
Afmetingen46 cm x 36 cm (h x b)
Lijst49 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schitterende “cultural appropriation” door Rob Scholte.  Een borduurwerk naar het beroemde schilderij van Johannes Vermeer dat omgekeerd is gemonteerd in de lijst en achterop door Scholte met marker gesigneerd en gedateerd (2009).  In zeer goede conditie.  Herkomst: Rob Scholte Museum.

Afmetingen: 49cm x 39cm (incl. lijst), 46cm x 36cm (borduurwerk)

Dit werk werd ook tentoongesteld gedurende de “Embroidery Show” in Museum de Fundatie te Zwolle in 2016 zoals o.a. te zien op de site:

https://www.tweedehandswerk.nl/embroidery-show-van-rob-scholte

De mevrouw van deze site toont haar tapisserie-tas precies naast het borduurwerk dat hier wordt aangeboden (foto 5) en is ook te zien in foto 6 (tweede werk van rechts op de onderste rij).

Dit item wordt bij sterke voorkeur opgehaald maar het kan eventueel goed verpakt en aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.

Rob Scholte (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (34)

Geplaatst door  Rosser
FA. (179)

3143 verkochte items
Alle items van deze verkoper (240)
39 cm
49 cm
36 cm
46 cm
Sluit over 1d 22u 42m 55s
Openingsbod€ 295
ObjectlocatieDiemen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:17-01-2023 om 13:18
Eindtijd:30-01-2023 om 19:26