Rob Scholte - Een vrouw met een kind in een kelderkamer, omgekeerd borduurwerk (gesigneerd)

Rob Scholte - Een vrouw met een kind in een kelderkamer, omgekeerd borduurwerk (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 350!
Rob Scholte - Een vrouw met een kind in een kelderkamer, omgekeerd borduurwerk (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 350!Rob Scholte - Een vrouw met een kind in een kelderkamer, omgekeerd borduurwerk (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 350!Rob Scholte - Een vrouw met een kind in een kelderkamer, omgekeerd borduurwerk (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 350!Rob Scholte - Een vrouw met een kind in een kelderkamer, omgekeerd borduurwerk (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 350!Rob Scholte - Een vrouw met een kind in een kelderkamer, omgekeerd borduurwerk (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 350!Rob Scholte - Een vrouw met een kind in een kelderkamer, omgekeerd borduurwerk (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 350!Rob Scholte - Een vrouw met een kind in een kelderkamer, omgekeerd borduurwerk (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 350!Rob Scholte - Een vrouw met een kind in een kelderkamer, omgekeerd borduurwerk (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 350!Rob Scholte - Een vrouw met een kind in een kelderkamer, omgekeerd borduurwerk (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 350!
  • Rob Scholte (1958)
Jaartal2007
IngelijstIngelijst
Afmetingen44 cm x 33 cm (h x b)
Lijst48 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Meerlagige culturele toe-eigening door Rob Scholte.  Een borduurwerk naar het beroemde schilderij van Pieter de Hooch (circa 1655-1660) dat door Scholte omgekeerd is gemonteerd in de lijst en achterop met marker gesigneerd en gedateerd (2007).  In zeer goede conditie.  Herkomst: Rob Scholte Museum.

Afmetingen: 48cm x 37cm (incl. lijst), 44cm x 33cm (borduurwerk)

Dit werk werd tentoongesteld gedurende de “Embroidery Show” in Museum de Fundatie te Zwolle in 2016 (zie laatste foto) en is ook afgebeeld in de bijbehorende publicatie op bladzijde 49 (zie foto’s 6-8).  Als u dit item koopt, dan hangt er binnenkort een kunstwerk aan uw muur dat in een museum gehangen heeft.

Dit item wordt bij sterke voorkeur opgehaald maar het kan eventueel goed verpakt en aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.

Rob Scholte (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (28)

Geplaatst door  Rosser
FA. (179)

3170 verkochte items
Alle items van deze verkoper (218)
37 cm
48 cm
33 cm
44 cm
Starttijd:25-01-2023 om 23:48
Eindtijd:30-01-2023 om 19:48
Openingsbod € 350
ObjectlocatieDiemen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa