Rob Scholte Litho op zwaar papier - Verkocht

Rob Scholte Litho op zwaar papier   kopen? Bied vanaf 100!
Rob Scholte Litho op zwaar papier   kopen? Bied vanaf 100!Rob Scholte Litho op zwaar papier   kopen? Bied vanaf 100!
  • Rob Scholte (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Afm blad 90 bij 63 cm

Handgesigneerd 1998 en genummerd

Dit item is verkocht voor 110,00
Starttijd:17-05-2015 om 20:52
Eindtijd:31-05-2015 om 20:52
Biedingen (2)
pvanvliet
28 mei / 13:30
€ 110
ruudvo
18 mei / 19:21
€ 100